TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Bursaspor-Karacabey Belediyespor karşılaşmasında Bursaspor 2-0 mağlup oldu.
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Bursaspor-Karacabey Belediyespor karşılaşması Fehmi Gerçeker Stadı'nda oynandı. Karacabey Belediyespor 23. dakikada attığı gol ile 1-0 öne geçti. İlk yarı sona erdiİlk yarı sonucu: Karacabey Belediyespor 1-0 Bursaspor
İkinci yarıKaracabey Belediyespor'dan 90. dakikada bir gol daha!
Karacabey Belediyespor 2-0 Bursaspor![](https://images.bursadabugun.com/editor/haber/02092023/f5cspw0xeaetgjl-64f385634a6c1.png)
![](https://images.bursadabugun.com/editor/haber/02092023/whatsapp-image-2023-09-02-at-22-08-16-64f3886ad949e.jpeg)
Editör: TE Bilisim