Kamu Birliği Konfederasyonu ve
Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman Kaya,
6 Şubat depremlerinin yıl dönümünde
deprem bölgesini ziyaret etti. Kaya, burada yaptığı açıklamada, “Yüreğimizdeki bu derin acı hiçbir zaman azalmadı. Kayıplarımızı ne dün ne de bugün unutmadık, unutturmayacağız da…
6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; acılı ailelerine ve aziz milletimize bir kez daha başsağlığı diliyoruz” dedi.
Programın akabinde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu.
Editör: Buse Örnek