Bursa'nın İnegöl ilçesinde, sokak hayvanlarını her gün düzenli olarak besleyen Filiz Akın Karabulut, Organize Sanayi Bölgesi'ndeki köpeklerden 3'ünün öldüğünü görünce jandarmaya haber verdi.
Olay önceki gün Bursa'nın İnegöl ilçesine bağlı Hamzabey Mahallesi'nde meydana geldi. Hayvansever Filiz Akın Karabulut, sokak hayvanlarını beslemek için her gün gittiği Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 4'üncü Cadde'de bulunan boş araziye gitti. Karınlarını doyurmak için çağırdığı köpeklerin gelmediği gören Karabulut, çevrede yaptığı aramada 3 köpeği ölmüş olarak gördü. 4'ünün ise kayıp olduğunu fark eden Karabulut jandarmaya haber verdi.![](https://images.bursadabugun.com/editor/haber/03092023/bursada-3-kopegin-olumune-sorusturma-8392-dhaphoto1-64f4369fa76c3.jpg)
![](https://images.bursadabugun.com/editor/haber/03092023/bursada-3-kopegin-olumune-sorusturma-8392-dhaphoto5-64f436b63abd1.jpg)
Editör: TE Bilisim